Yeni Ay ritüeli yeni başlangıçlar, niyetler, dilekler, hayatınızda olmasını istediğiniz güzellikler için yapılan bir ritüeldir.

Dört tane mavi renk kağıda neyi başlatmak istiyorsanız yine mavi renk  kalemle yazıyorsunuz. Herbir kağıda bir konu yazıyoruz. Böylece 4 farklı konuda niyet yazabilirsiniz. Masanıza kağıtları dizdikten sonra , tüm bu eşyaların tam ortasına çekim gücünü simgeleyen bir mıknatıs ve mavi renk mumunuzu koyun(mumu yakın) ve niyetlenin!

                                                   

 Yazabileceğiniz örnek niyet cümleleri:

  Yeni ayın taze ve yenileyen enerjisi ilişkimi şifalandırıyor enerjisiyle aşkımızı tazeliyor,yeniliyor. Yeni ayın taze ve yenileyen enerjisi vücudumdaki tüm rahatsızlıkları şifalandırıyor,enerjisinin tüm olumlu etkilerini bedenime akıtıyor. Yeni ayın enerjisiyle hayatımdaki tüm olusuzlukların temizlenmesine ,pozitif olayların hayatıma girmesine niyet ediyorum. 

 

İlişkilerimde dengede ve huzurda olmayı niyet ediyorum.Yeni ayın taze ve yenileyen enerjisi ile hayat tümü bana bolluk,bereket,ihtişam ve mucizelerle gelir.Sahip olduğum herşey için şükrediyorum,hayatıma bolluk ve bereketin akması için kendimi sınırsız olasılıklara açıyorum.

Niyet cümlelerinizi gökyüzüne bakarak tekrarlayın.Sonra pencereyi açın ve  yeniay enerjisinin odanıza dolmasını sağlayın.Tavanın içine niyetlerinizi yazdığınız kağıtları koyun ve mavi mumla yakın mavi mumu söndürün. Kağıtlar yanarken ateşe bakarak teker teker niyetlerinizin olduğunu hayal edin. Sonrada küllerini havaya savurun.