Menu
Sepetim

Ritüeller RSS Yayını

24 Eyl Ashtama Shani
ZNP 4 7564
Satürn’ün Ay’a göre 8. Evden geçiş sürecidir.bu dönemde ayrılıklar,kopuşlar,bitişler beklenmedik sıkıntılar yaşanabilir.Parasal zorluklar olabilir.Evlilikte sıkıntılar varsa bu dönemde boşanma gerçekl..
13 Ağu KANDAKA SHANİ DÖNEMİ
ZNP 0 12216
Satürn Ay Burçlarına göre belirli evlerden geçerken bizi farklı döngülere sokar. Bize farklı deneyimler yaşatır. Kandaki satide Satürn transitidir. Satürn’ün Ay’a göre  4. 7.ve 10.evlerden geçiş sürec..
13 Ağu Yeniay Ritüeli
ZNP 0 6410
Bir kapaklı kavanoz mutlaka yeni olmalı, 1 tane beyaz tilayt mum, 3 yaprak adaçayı (negatif kötü enerjilerden korunmak için) , 1 çorba kaşığı pirinç(bolluk, bereket için) , 1çorba kaşığı lavanta(güzel..
13 Ağu DOLUNAY RİTÜELİ
ZNP 0 3842
Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlar. Kişisel farkındalığımız içinde çok önemlidir.Bütün burçlar yapabilir.  Bu ritüeli bugün..
09 Mar Ritüeller Büyü müdür?
ZNP 1 41721
    Büyü veya sihir, insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalardır. Büyü ruhani varlıklar kullanılar..
08 Şub 9 Şubat  Dolunay Ritüeli
ZNP 0 2629
9 ŞUBAT  pazar gününü  pazartesiye  bağlayan gece  Dolunay  Vedik astrolojiye göre Yengeç  Burcu içerisinde  gerçekleşecek. Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli ka..
29 Oca NİYETLERİNİZ GELECEĞİNİZİ BELİRLİYOR
ZNP 0 9551
Niyetlerin bilinçli ve bilinçsiz zihin üzerinde derin etkileri vardır.Beynimizi yeniden kodlama yetenekleri nedeniyle kendini geliştiren kanıtlanmış yöntemlerdir.Egzersiz gibi kendilerini iyi hissetti..
29 Oca İŞ KONUSUNDA SİZE YARDIMCI OLABİLECEK BİTKİLER
ZNP 1 3273
Alıç : Alıç ağacı güç ve erkeksi enerjiyle ilişkilidir. İş yerinde size destek vermesi kötülüklerden koruması için  masanızdaki güvenli bir noktaya sokun.Sandal Ağacı : Ulaşmayı umduğunuz profesyonel ..
29 Oca RİTÜELLERDE MUM KULLANIMI
ZNP 0 4986
Mumlar ritüellerin çok önemli parçalarıdır.Çünkü mum alevi kendi iç ışığımızı temsil eder.Bunuda somut bir şekilde görselleştirmemizi sağlar.      Farklı mum renkleri farklı enerjileri ve istenen sonu..
24 Oca 24 OCAK YENİ AY RİTÜELİ
ZNP 0 2386
24 Ocakta Satürn oğlak burcuna geçiyor.Bu çok özel günde birde yeniay yaşacağız.Bu yeniay önemli bir kozmik dönüm noktasıdır.Çalkantılı bir enerji taşıyor ve hayatımıza yenilikler getirebilir.Eşinizle..
24 Oca 24 OCAK YENİ AY RİTÜELİ Copy
ZNP 0
24 Ocakta Satürn oğlak burcuna geçiyor.Bu çok özel günde birde yeniay yaşacağız.Bu yeniay önemli bir kozmik dönüm noktasıdır.Çalkantılı bir enerji taşıyor ve hayatımıza yenilikler getirebilir.Eşinizle..
17 Oca AY TUTULMASI RİTÜELİ
ZNP 0 2334
Ritüelimiz için sizi simgeleyen bir nesneye, niyetinizi simgeleyen bir nesneye, bir tabak ve bir muma ihtiyacımız var. Sizi temsil eden nesne saç teli, fotoğraf, takı, toka olabilir. Niyetinizi temsil..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)