Menu
Sepetim

Tütsüler RSS Yayını

10 Kas Civanperçemi Tütsüsü
ZNP 1 2985
Civanperçemi, iyileşme, sevgi ve cesaretle ilgili tütsü çalışmalarında kullanılabilir. Kendine olan saygını ve cesaretini artırmak için üzerine taşıyabilirsin.Evli çiftler yataklarının altına koydukla..
10 Kas Menekşe Tütsüsü
ZNP 0 1192
Menekşe  huzur ve sükunet ile ilişkilendirilir . Yaprakları  kötülükten korunma sağlar ve bebekleri korumak için yastığının altına konulur. Şans getirmek için yapraklarını yanınızda taşıyabilirsiniz.Ç..
10 Kas Sandal ağacı Tütsüsü
ZNP 0 2644
Gerçekten bir bitki değil, bir ağaç olmasına rağmen ritüellerde sıkça bulunan bir öğedir. Çakra çalışmasında sandal ağacı, omurganın tabanındaki yedinci veya kök çakra ile ilişkilendirilir. Tütsü olar..
10 Kas Adaçayı Tütsüsü
ZNP 0 1741
Adaçayı bir alanı arındırmak ve temizlemek için yakılır. Maddi kazancı arttırmak için cüzdanınızda ya da çantanızda taşıyın. Bilgeliği artırmak,kötü enerjilerden korunmak için yapraklarını yakabilrsin..
10 Kas Semizotu Tütsüsü
ZNP 0 1123
Her türlü kötü enerjiden korunmak için kurumuş semizotlarını yatağınızın 4 bir tarafına yerleştirin. Ayrıca  uyku sırasında kabuslara ve psişik saldırılara karşı korur.Verdiğiniz borç paranın gelmesi ..
10 Kas Nane Tütsüsü
ZNP 0 1373
Nane, amaçlanan sınırlarının ötesine yayılan, üretken bir bitkidir. Büyülü konuşursak, nane şifa ve saflaştırma çalışmalarında sıklıkla kullanılır  . Negatif enerjileri yok etmek için  yakılabilir vey..
10 Kas Kekik Tütsüsü
ZNP 0 8308
Kekik en çok evlilik ritüellerinde ve büyü,negatif enerjilerden korunma ritüellerinde kullanılır.Kekik çayı hazırladılar ve sonra evlerin dış duvarlarını yıkamak için kullandılar ve negatif enerjiye k..
10 Kas Lavanta Tütsüsü
ZNP 0 1329
 Lavanta genellikle aşk ritüelleri  ve aynı zamanda sakinliği ve huzuru getirecek çalışmalarla ilişkilidir. Yolunuza sevgiyi getirmek için, lavanta çiçeklerini   evinize  asın. İyi bir gece uykusu alm..
10 Kas Yonca Tütsüsü
ZNP 0 1329
Yonca  servet ve iyi şans sembolüdür.Bazı İskandinav ülkelerinde, kötü ruhlardan korunmak ve bir şifacının psişik yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olmak için de kullanılır. Negatif enerjilerden k..
10 Kas Papatya Tütsüsü
ZNP 0 1658
Papatya saflaştırma ve korunma otu olarak bilinir ve uyku ve meditasyon için tütsülerde kullanılabilir  . Psişik veya büyülü saldırılara karşı koyabilmek için evinin etrafına serpin. Şansı çekmek için..
10 Kas Fesleğen Tütsüsü
ZNP 0 2945
Fesleğen bir mutfak otu olarak bilinir ve geniş, ama aynı zamanda bazı ilginç mistik özellikler içerir. Akdeniz ülkelerinde, bir evi arındırmak için zeminlere serpilir. Aynı zamanda yeni bir eve taşın..
10 Kas Bambu Tütsüsü
ZNP 0 1174
Orada yaşayanlara uzun ömür ve sağlık getirmesi için evinizin etrafındaki vazolar  bambu yerleştirin.Banbu  evinizden kötü enerji alır.Japonya'da, bambu duvarların Şinto tapınaklarını kötü ruhlardan k..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)