Menu
Sepetim

ZNP Blog RSS Yayını

17 Ağu RUNELER BÜYÜMÜDÜR?
ZNP 1 822
Runeler büyü değildir.Rune sembollerinden büyü yapılabilmesi için yapan kişinin kanıyla yazılması ya da bazı ruhani varlıklardan yardım alınması gerekir.Sadece Runelerin enerjilerinden faydalanılarak ..
17 Ağu RUNE TARİHİ
ZNP 0 395
Runler, kuzey Avrupa, İskandinavya ve İngiltere'nin Germen ve İskandinav kabileleri tarafından yazı, kehanet ve büyülü amaçlar için kullanılan eski bir Germen alfabesidir. MS 3. yüzyıla tarihlenen taş..
17 Ağu RUN MİTOLOJİSİ
ZNP 0 352
Elder Edda , İskandinav tanrı ve tanrıçalarının mitolojik hikayelerinden oluşan bir kitaptır ve Odin'in runleri öğrendiğini ilk gördüğümüz yer burasıdır. Odin dedi ki: Dokuz uzun geceyüksek rüzgarlı b..
17 Ağu Odin ve Rune
ZNP 0 917
Aesir tanrılarının kralı ve hem savaş hem de bilgelik tanrısı Odin, runler hakkında bilgi sahibi olmak istiyordu. Runler, temsil ettikleri kavramların sembollerinden daha fazlası olarak kabul edildi, ..
17 Ağu Göktürk alfabesi
ZNP 0 411
Run alfabesinin Göktürk alfabesine benzerliğide dikkat çekicidir. Göktürk alfabesinin MÖ 4. YY la dayanması İskandinavların bu yazıyı Göktürklerden öğrenebileceği tezini ortaya çıkarmaktadır ama yeter..
17 Ağu Vegvisir
ZNP 0 1517
Vegvisir, Runik veya Viking Pusulası olarak adlandırıldı ve gerçek pusulalarla bağlantılı büyülü bir navigasyon sembolü olarak tanımlandı. 11 Bu mührün 1600'lerden önce herhangi bir referansına henüz ..
24 Eyl Ashtama Shani
ZNP 4 4779
Satürn’ün Ay’a göre 8. Evden geçiş sürecidir.bu dönemde ayrılıklar,kopuşlar,bitişler beklenmedik sıkıntılar yaşanabilir.Parasal zorluklar olabilir.Evlilikte sıkıntılar varsa bu dönemde boşanma gerçekl..
13 Ağu KANDAKA SHANİ DÖNEMİ
ZNP 0 8169
Satürn Ay Burçlarına göre belirli evlerden geçerken bizi farklı döngülere sokar. Bize farklı deneyimler yaşatır. Kandaki satide Satürn transitidir. Satürn’ün Ay’a göre  4. 7.ve 10.evlerden geçiş sürec..
13 Ağu Yeniay Ritüeli
ZNP 0 3944
Bir kapaklı kavanoz mutlaka yeni olmalı, 1 tane beyaz tilayt mum, 3 yaprak adaçayı (negatif kötü enerjilerden korunmak için) , 1 çorba kaşığı pirinç(bolluk, bereket için) , 1çorba kaşığı lavanta(güzel..
13 Ağu DOLUNAY RİTÜELİ
ZNP 0 1548
Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlar. Kişisel farkındalığımız içinde çok önemlidir.Bütün burçlar yapabilir.  Bu ritüeli bugün..
20 Nis KEDİ OTU
ZNP 0 1932
Kediotu sevgi  ve  koruma bitkisi olarak da bilinir  . Yıldırım veya yangın gibi doğal afetlere karşı korumak için evinize asabilirsiniz.Eğer bir kadınsanız, çekiciliğini arttırmak için üstünüzde cebi..
20 Nis ŞANSINIZI ARTTIRMAK  İÇİN KULLANILABİLECEĞİNİZ BİTKİLER
ZNP 0 1340
Çoban Püskülü: Şansınızı arttırmak için evinizde süs olarak kullanın.Yılan Kökü:Kötü şanstan kurtulmak için dış kapınızın eşiğine çok az serpin ya da sağ köşesine koyun. Yonca: Yonca iyi şansın iyi bi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 70 (6 Sayfa)