Menu
Sepetim

ZNP Blog RSS Yayını

24 Eyl Ashtama Shani
ZNP 4 3150
Satürn’ün Ay’a göre 8. Evden geçiş sürecidir.bu dönemde ayrılıklar,kopuşlar,bitişler beklenmedik sıkıntılar yaşanabilir.Parasal zorluklar olabilir.Evlilikte sıkıntılar varsa bu dönemde boşanma gerçekl..
13 Ağu KANDAKA SHANİ DÖNEMİ
ZNP 0 4541
Satürn Ay Burçlarına göre belirli evlerden geçerken bizi farklı döngülere sokar. Bize farklı deneyimler yaşatır. Kandaki satide Satürn transitidir. Satürn’ün Ay’a göre  4. 7.ve 10.evlerden geçiş sürec..
13 Ağu Yeniay Ritüeli
ZNP 0 3205
Bir kapaklı kavanoz mutlaka yeni olmalı, 1 tane beyaz tilayt mum, 3 yaprak adaçayı (negatif kötü enerjilerden korunmak için) , 1 çorba kaşığı pirinç(bolluk, bereket için) , 1çorba kaşığı lavanta(güzel..
13 Ağu DOLUNAY RİTÜELİ
ZNP 0 1081
Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlar. Kişisel farkındalığımız içinde çok önemlidir.Bütün burçlar yapabilir.  Bu ritüeli bugün..
20 Nis KEDİ OTU
ZNP 0 1645
Kediotu sevgi  ve  koruma bitkisi olarak da bilinir  . Yıldırım veya yangın gibi doğal afetlere karşı korumak için evinize asabilirsiniz.Eğer bir kadınsanız, çekiciliğini arttırmak için üstünüzde cebi..
20 Nis ŞANSINIZI ARTTIRMAK  İÇİN KULLANILABİLECEĞİNİZ BİTKİLER
ZNP 0 1102
Çoban Püskülü: Şansınızı arttırmak için evinizde süs olarak kullanın.Yılan Kökü:Kötü şanstan kurtulmak için dış kapınızın eşiğine çok az serpin ya da sağ köşesine koyun. Yonca: Yonca iyi şansın iyi bi..
20 Nis PARA MIKNATISI BİTKİLER
ZNP 0 2521
Para ile ilgili konularla ilişkili bir çok bitki vardır. Parayı hayatınıza çekmek için bu bitkileri kullanın.Defne yaprağı: Parayı hayatınıza çekmek için defne yaprağına para yazıp yakın ve evinizde d..
20 Nis OLUMSUZ ENERJİLERDEN KORUNMAK İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİLER
ZNP 0 1967
Aloe Vera: Aile sakinlerini korumak için saksıya dikip evinizin  doğu bölümüne koyun. Aloe'nin sizi genel ev kazalarından ,olumsuz enerjilerden koruyacağı söylenir.Kedi otu: Kurutup yakıldığında kötü..
20 Nis PARA VE İŞ KONUSUNDA ŞANSINIZI ARTTIRACAK BİTKİLER
ZNP 0 977
Alıç : Alıç ağacı güç ve erkeksi enerjiyle ilişkilidir. İş yerinde size destek vermesi kötülüklerden koruması için  masanızdaki güvenli bir noktaya sokun. Sandal Ağacı : Ulaşmayı umduğunuz profesyo..
19 Nis AŞK İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ BİTKİLER
ZNP 0 2042
Elma Çiçeği : Kurutup tütsü olarak kullanıldığında ilişkileri şifalandırır.Kanayan  Kalpler (Dicentra Spectabilis): Sevgiyi evinize davet etmek için ön kapınızın yakınına kanayan kalpler çiçeğini dike..
14 Nis Nümeroloji Sayıları ve Anlamları için Kesin Kılavuz
ZNP 0 35569
Nümeroloji Nümeroloji, dünyayı ve içindeki yerini anlamak için eski, sayı tabanlı bir sistemdir. Numerolojinin eski Mısır ve Babil'de ve hatta binlerce yıl boyunca Çin ve Japonya'dan Roma ve Yunanis..
09 Mar Ritüeller Büyü müdür?
ZNP 1 31402
    Büyü veya sihir, insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalardır. Büyü ruhani varlıklar kullanılar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 64 (6 Sayfa)