Menu
Sepetim

Sthapatya Veda RSS Yayını

22 Ara Ayna  için Vastu ipuçları
ZNP 0 1606
Ayna  için Vastu ipuçları :Aynalar hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır ve değişen yaşamlarda ciddi bir etkiye sahip olabiliryor.Aynanın yatak odasına / odaya yerleştirilmesi, Vastu normlarına uygu..
22 Ara VASTU SHASTRA YA GÖRE MUTLU BİR EVLİLİK YAŞAMI İÇİN EVİNİZDE YAPILABİLECEK DÜZENLEMELER
ZNP 0 1488
VASTU SHASTRA YA GÖRE MUTLU BİR EVLİLİK YAŞAMI İÇİN EVİNİZDE YAPILABİLECEK DÜZENLEMELERKuzeybatı yatak odası evli çiftler için çok uygundur.Yatak odası duvarında koyu renkler kullanmaktan kaçının.Her ..
22 Ara Dekoratif öğeler için Vastu ipuçları
ZNP 0 1061
Dekoratif öğeler için Vastu ipuçlarıHer dekoratif parça, Vastu'nun enerjileri dengelemek için uygun bir yön ve yerleşim sağladığı bazı unsurları sembolize eder ,doğru yerleştirmeler bize şans ve uğur ..
22 Ara Okul başarısı için yapılması gerekenler
ZNP 0 1139
VASTU SHASTRA YA GÖRE ÖĞRENCİLER İÇİN İPUÇLARI :Çocuk odalarının kuzey, batı ya da kuzeybatı tarafta olması gerekir.Öğrencilere yönelik çalışma masası, kare veya dikdörtgen şeklinde olmalıdır.Çalışma ..
22 Ara VASTU SHASTRA YA GÖRE KARİYER İÇİN İPUÇLARI
ZNP 0 1295
VASTU SHASTRA YA GÖRE KARİYER İÇİN İPUÇLARI:Yazar, araştırma fikri veya bir sanatçı ilham yeteneklerinin artması için, duvarın arkasına oturmalıdır. Giriş çalışılan yerden uzak olmalıdır.Ofis yerleşim..
18 Ara Aşk için Vastu ipuçları
ZNP 0 1324
Vastu'daki ilk ve en önemli şey aşk bağlarını güçlendirmede yardımcı olan yatak odasıdır.. Vastu , sevgiyi ve anlayışı geliştirmeye yardımcı olduğu için Güney-Batı veya Kuzey-Batı'da yatak odasının ol..
15 Ara VASTU SHASTRA YA GÖRE B0LLUK ,BEREKET,PARA İÇİN  İPUÇLARI
ZNP 0 2677
VASTU SHASTRA YA GÖRE B0LLUK ,BEREKET,PARA İÇİN  İPUÇLARIVastu 'mesken' veya konağı ifade eder ve Shastra veya Vidya bilim veya bilgi anlamına gelir, bu yüzden Vastu Vidya evlerin tasarlanması ve inşa..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)