9 ŞUBAT  pazar gününü  pazartesiye  bağlayan gece  Dolunay  Vedik astrolojiye göre Yengeç  Burcu içerisinde  gerçekleşecek. Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli kalmış konuların açığa çıkmasını sağlar. Kişisel farkındalığımız içinde çok önemlidir.

Ritüel için malzemeler:

Cam kavanoz, içme suyu

Bir kavanoza içme suyunu doldurun ve ağzını kapatın. Kavanozu elleriniz arasına alın ve niyetlerinizi yüksek sesle söyleyin.Sonra kavanozunuzu ay ışığı ile aydınlatacağı bir yere koyun. Dışarıda bulut olup olmaması önemli değil ayın ışığı gelicektir. Bütün gece dışarıda durmasına gerek yok 2 saat yeterli olur. Önemli olan güneş ışığı değmeden almanız. 7 gün boyunca hergün niyet cümlelerinizi tekrarlayarak sudan 3 yudum için. Cümleleriniz olumlu olsun sakin sakin söyleyin. Söylerken  bu suyun tüm olumsuzlukları kötülükleri, negatif enerjileri yok ettiğini size enerji, mutluluk, sağlık, mucizeleri getirdiğini hayal edin bitirdiğinizde Şifa olsun oldu oldu oldu deyin ????????

Bu Ritüeli pazar, pazartesi, salı günü yapabilirsiniz . ????Gönderinin altına katılmak isteyenler oldu oldu oldu yazıp sevdiklerinizi etiketleyerek bu güzel enerji zincirinin yayılmasına vesile olabilir????

Şifa olsun bizlerden başlayarak bütüne yayılsın ve öylede oldu.... Şükürler olsun ????