Menu
Sepetim

ZNP Blog - ritüeller RSS Yayını

29 Oca RİTÜELLERDE MUM KULLANIMI
ZNP 0 5935
Mumlar ritüellerin çok önemli parçalarıdır.Çünkü mum alevi kendi iç ışığımızı temsil eder.Bunuda somut bir şekilde görselleştirmemizi sağlar.      Farklı mum renkleri farklı enerjileri ve istenen sonu..
04 Kas Niyet Ritüeli
ZNP 0 5435
Yapılan araştırmalara göre suyun içinde kristaller var ve bu kristaller bilgiyi hafızasında tutuyor. Suyun hafıza hücresinde 444 bin bilgi hücresi bulunduğu kaydedilmiş.Hücreler arasında bilgi alışver..
04 Kas Para,Bolluk,Bereket Ritüeli
ZNP 2 6178
Crassula ovata bitkisi para ağacı veya bereket bitkisi olarakda anılmaktadır. Evinizde crassula bitkisi yetiştiriyorsanız bu bitki size, şans, bereket ve bolluk getirmektedir. Aynı zamanda bu bitki in..
04 Kas Dolunay Ritüeli
ZNP 0 1972
Dolunayın olumsuz etkisinden korunmak için" Elinizi ayaklarınızdan başınıza kadar bir fermuarı çekiyormuş gibi yapın bunu yaparkende dolunayın bütün olumsuzluklarına karşı kendimi kapatıyorum deyin "D..
04 Kas Yeniay Ritüeli
ZNP 0 2560
Yeni Ay ritüeli yeni başlangıçlar, niyetler, dilekler, hayatınızda olmasını istediğiniz güzellikler için yapılan bir ritüeldir.Dört tane mavi renk kağıda neyi başlatmak istiyorsanız yine mavi renk  ka..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)