FENG SHUİ YE GÖRE 2020 DE İYİ BİR KARİYER İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Feng shui bilgeliğine göre Kuzey, Kariyer / Yaşamdaki Yol enerjinizi yöneten bagua alanıdır. Evinizin ve ofisinizin Kuzey bagua bölgesini şimdiki kariyerinize veya hayal ettiğiniz yeni bir kariyere bağlı öğelerle etkinleştirebilirsiniz . Kariyerinizin özünü en iyi temsil eden görüntüleri düşünün ve onları kesinlikle bu bagua bölgesinde gösterin.Emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız fil objesi kullanabilirsiniz.Daha hızlı bir başarı için şahlanan at figürü kullanabilirsiniz.

Hangi yolu takip edeceğiniz veya kariyerinizde hangi adımı atmanız gerektiği konusunda karışıklık yaşarsanız , Kuzey duvarına bir harita yerleştirebilirsiniz. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olduğu söylenir.

Kuzey bagua bölgesindeki bir çeşme veya en azından bir su posteri , kariyerinizi canlandırıp iyileştirecek ,yeni fikirler üretmenize yardımcı olacaktır.Koyacağınız su resmi hareket etmeli ama dalgalı ,çalkantılı olmamalı.

En önemlisi, Kariyer bagua bölgenizin temiz ve dağınık olmadığından emin olun , ayrıca tazelik ve başarı enerjisini görsel olarak ifade edin.

Kariyer bagua bölgesi su elementini temsil ettiği   için buraya ahşap ve ateş elementleri ait koymayın, burada gerekli olan Su elementlerinin enerjilerini tüketirler . Kariyer feng shui bagua bölgenizde kaçınılması gereken öğelere örnek olarak büyük kristaller, büyük bitkiler, yeşil, dünyevi, kırmızı, mor veya ateş ve odun resimleri verilebilir .Ayrıca bu bölgede mumda yakmamak gerekir.

Kariyer bögesinin elementi sudur.Su saflık, tazelik ,sakinlik ve bolluk ile ilişkilidir, onu dahil ettiğinizde, servetiniz artar. Akvaryum kullanabilirsiniz ama mutlaka temizlemelisiniz.