Menu
Sepetim

ZNP Blog - rituel RSS Yayını

08 Şub 9 Şubat  Dolunay Ritüeli
ZNP 0 1501
9 ŞUBAT  pazar gününü  pazartesiye  bağlayan gece  Dolunay  Vedik astrolojiye göre Yengeç  Burcu içerisinde  gerçekleşecek. Dolunay tamamlanma, bitişler ve sonlarla alakalıdır. Enerjisi ise gizli ka..
29 Oca RİTÜELLERDE MUM KULLANIMI
ZNP 0 3703
Mumlar ritüellerin çok önemli parçalarıdır.Çünkü mum alevi kendi iç ışığımızı temsil eder.Bunuda somut bir şekilde görselleştirmemizi sağlar.      Farklı mum renkleri farklı enerjileri ve istenen sonu..
17 Oca AY TUTULMASI RİTÜELİ
ZNP 0 1259
Ritüelimiz için sizi simgeleyen bir nesneye, niyetinizi simgeleyen bir nesneye, bir tabak ve bir muma ihtiyacımız var. Sizi temsil eden nesne saç teli, fotoğraf, takı, toka olabilir. Niyetinizi temsil..
22 Ara Ayna  için Vastu ipuçları
ZNP 0 1492
Ayna  için Vastu ipuçları :Aynalar hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır ve değişen yaşamlarda ciddi bir etkiye sahip olabiliryor.Aynanın yatak odasına / odaya yerleştirilmesi, Vastu normlarına uygu..
22 Ara Okul başarısı için yapılması gerekenler
ZNP 0 1041
VASTU SHASTRA YA GÖRE ÖĞRENCİLER İÇİN İPUÇLARI :Çocuk odalarının kuzey, batı ya da kuzeybatı tarafta olması gerekir.Öğrencilere yönelik çalışma masası, kare veya dikdörtgen şeklinde olmalıdır.Çalışma ..
18 Ara Aşk için Vastu ipuçları
ZNP 0 1232
Vastu'daki ilk ve en önemli şey aşk bağlarını güçlendirmede yardımcı olan yatak odasıdır.. Vastu , sevgiyi ve anlayışı geliştirmeye yardımcı olduğu için Güney-Batı veya Kuzey-Batı'da yatak odasının ol..
04 Kas Yeniay Ritüeli
ZNP 0 1254
Yeniay Ritüeli Yeniay yeni umutların, yeni dileklerin, yeni tohumların atıldığı bir dönem. Her yeni ayda maydonoz dikebilirsiniz.Kırmızı bir keseye sitrin taşı, pirinç, üzerlik tohumu, şeker, buğday, ..
04 Kas Büyü, nazar, kötü tılsım, kötü enerjiler ritüeli
ZNP 0 3361
Büyü, nazar, kötü tılsım, kötü enerjiler için ritüelMalzemelerÇam kozalağı, çamağacının iğneli yaprakları, günlük ağacının dış kabuğu( Buhur olarakda geçer aktarlardan rahatlıkla bulabilirsiniz.)Bu tü..
04 Kas Aşk Ritüali
ZNP 2 4406
3tane beyaz tilayt mum, 3 tane kırmızı tilayt mum, gül yağı, 1 tane kırmızı gül, 1tane yeni kavanoz, 1 tane kırmızı kağıt, 3 tane defne yaprağı(ilişkideki sonsuzluğu, aşkı, sadakati bize tekrar sunaca..
04 Kas Niyet Ritüeli
ZNP 0 5277
Yapılan araştırmalara göre suyun içinde kristaller var ve bu kristaller bilgiyi hafızasında tutuyor. Suyun hafıza hücresinde 444 bin bilgi hücresi bulunduğu kaydedilmiş.Hücreler arasında bilgi alışver..
04 Kas Para,Bolluk,Bereket Ritüeli
ZNP 2 5778
Crassula ovata bitkisi para ağacı veya bereket bitkisi olarakda anılmaktadır. Evinizde crassula bitkisi yetiştiriyorsanız bu bitki size, şans, bereket ve bolluk getirmektedir. Aynı zamanda bu bitki in..
04 Kas Dolunay Ritüeli
ZNP 0 1800
Dolunayın olumsuz etkisinden korunmak için" Elinizi ayaklarınızdan başınıza kadar bir fermuarı çekiyormuş gibi yapın bunu yaparkende dolunayın bütün olumsuzluklarına karşı kendimi kapatıyorum deyin "D..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)