Menu
Sepetim

Yantra

Kategorilerimiz içinde dünyada 5 kişiden birinin kullandığı doğum haritanızdaki olumsuzlukları ortadan kaldırmak, zorlandığınız konularda yardımcınız olması için kullanılan yantra kolye modellerimizi bulabilirsiniz.

Sizler için oldukça geniş bir model seçeneği ve yelpazesi sizi bekliyor.

Yantralar tüm Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde Padişahlar tarafından Tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır.

Yantralar doğum haritamızda bizi etkileyen olumsuz gezegen enerjilerinin yaşamımıza olumsuz etkilerini iyileştiren enerjilerin güçlenmesini sağlayan uygulamadır. 

Hayatımızda zorlandığımız,aşk,evlilik,kariyer,iş,nazar,olumsuz enerjiler,sağlık gibi sorunlara neden olan enerjileri iyileştirecek ve zorlandığımız konularda bize yardımcı olacaktır.

Kişinin doğum haritasından kullanıp kullanılamayacağına mutlaka bakılması gerekiyor ve kişinin doğum haritasına göre yapılması gerekiyor.

Mutlaka eğitimli uzman bir astrolog tarafından yapılmalıdır.

Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilmek için doğum tarihinizi ,doğum saatinizi ve doğum yerinizi mesaj atabilirsiniz.

Hangi yantrayı kullanacağınıza da doğum haritanıza bakılarak karar verilmelidir.

Aşk hayatınız,evlilik,iş hayatınızda problemler mi var ,şansınız mı yok,aile ilişkilerinizde problemler mi var,çok çabuk nazara mı geliyorsunuz tüm bunlar doğum haritanızda sizi olumsuz etkileyen gezegenlerle ilgilidir.Doğum haritanıza göre hazırlanan yantralarla bu dertlerinize derman bulabilir, şifalanabilirsiniz.

Rune Mucizesi Kitabı
Yeni En Çok Satan
Semboller hayatımızın ayrılmaz birer parçasıdır. Biz evrene yönelince evren de bize bazı mesajlar göndermeye başlar. Evrenle iletişim kurmanın bir yolu da sembollerdir. Her sembolün taşıdığı belli bir frekans vardır ve biz bu sayede kendi frekansımızı da yükseltmiş oluruz. Ayrıca spritüel konularla ..
62,00TL
Vergiler Hariç:52,54TL
Bilgi, zihinsel güç ve yenilikçi düşünce  becerisi verir.Mantrası: Om Aim Saraswatiyei NamahKimler kullanabilir:   Ezber yeteneğini geliştirmek isteyenler   Sınavlarında iyi puan isteyen öğrenciler   Yaratıcılıklarını geliştirmek isteyenler    Sanatsal ye..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Bolluk,bereket ,şifa ,akademik başarı,kariyerde ilerleme için kullanılır.Mantrası:Om Sanecharaya NamahaKariyerlerinde ilerlemek isteyen insanlar.   • Ticarette büyümek isteyenler   • Sınavlarda iyi puan almak isteyen öğrenciler.   • Sorunsuz ve mutlu bir yaşam sürmek is..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Uzun ömür, barış, sağlık ve güç verir.Mantra : Om Nama ShivayaKimler kullanabilir:    Olumsuz enerjilerden korunmak isteyenler   Ağır sağlık sorunlarından muzdarip olanlar    Korkularını yenmek için çabalayanlar    Spiritüel gelişim elde etmek isteyenler..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Akademik başarınız için çok çalışmak için sizi hem fiziksel hem de zihinsel güçle donatır.Pozitif enerji verir.Mantıksal akıl yürütme, analitik beceriler ve problem çözme tekniklerini geliştirir.MANTRA:Om Rajarajeshwari Shyamala Saraswati NamahaBilgi sınırlarını genişletmek isteyenlerEğitiminde daha..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Sri  Yantra
En Çok Satan
Yaşamınıza , refah ve mutluluk katar.Mantrası: Om Sri Raja Rajeshwariyai NamahaGelirlerini genişletmek isteyen iş sahipleriHayatlarını sorunsuz ve başarılı şekilde yaşamak isteyenlerTanrıça enerjisini hayatlarında iyice harekete geçirmek isteyenlerNeşe , refah, şans isteyenler..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Sri Krishna Yantra
En Çok Satan
Cazibenizi,iletişim gücünüzü ,çekim gücünüzü arttırır.Mantra: Om Kleem Krishnaya NamahaKimler kullanabilir:    İletişim ve diğer etkileşim becerilerini geliştirmek isteyenler    Sevdiğini hayatına çekmek isteyenler    Toplumda benzersiz bir konum oluşturmak isteyenler&n..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Güven seviyenizi artırmak ve zekanızı güçlendirmek için kullanılır.Mantra:  Om Saum Saravanabavaya NamahaKimler kullanabilir:   Kendine güvenini arttırmak isteyenler   Sürekli zarar gören iş sahipleri    Bilgi sahibi olmayı isteyenler    Tüm çabalarıyla b..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Vastu Shastra olan eski bir doktrini temsil eder. Ev yada iş yerlerimizde 5 elementin gücünü yönlere göre dengeler ve enerji akışının bereketin istikrarlı olmasına katkıda bulunur...
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Venüs Yantra
En Çok Satan
Yşamınıza zenginlik,sevgi,aşk ,huzur çekmek için kullanılır.Mantrası: Om Shukraya Namaha Yaratıcılığı geliştirmek isteyenler   • İyi bir aşk hayatı  isteyenler   • Para ve zenginlik çekmek isteyenler   • iyi bir kariyer isteyenlerAşk hayatlarında problemleri o..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
ALTILI YANTRA
En Çok Satan
Markalar: ZNP
Yantralar uzun yıllardır kullanılan kadim bir öğretinin kutsal geometri sembolleridir.Yantralarla amaçlanan sizin frekansınızı istenilen düzeye çıkarmaktır. İlk önce doğum haritanıza bakarak kullanıp kullanamayacağınıza bakıyorum (doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri gerekli)Sonra Yantranıza tono..
1.000,00TL
Vergiler Hariç:847,46TL
Gösterilen: 25 ile 36 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)