Menu
Sepetim

Kütle Doğal Taşlar

Markalar: ZNP
AKİK:Yoksulluğu giderir.Kanı durdurur.Nazar için kullanılır.stresten korur.Dikkat toplamaya yardımcı olur. Kalbi korur, kan dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Damarları kuvvetlendirir.Bereket için pantolonun cebinde taşınmalı.Kırmızı akik düşük tansiyonu normale getirir.Burnun kanarsa ak..
81,36TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Ametist  kütle
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Ortalama En : 2,5 cm Ortalama Boy: 3 cm Ortalama Ağırlık : 20 gr Ametist iyileştirici özellikleri taşın kendisi kadar bol miktarda bulunur. Çoğunlukla koruyucu bir taş olarak düşünülmektedir. Taç çakrasıyla bağlantılı olduğundan, zihnin arındırılması ve olumsuz düşüncelerden arındırılmas..
71,18TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Havlit Taşı Ham Kütle
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
1 adet fiyatı Ortalama En : 4,5 cm Ortalama Boy: 6,5 cm Ortalama Ağırlık : 150 gr Son derece #sakinleştirici , #dinlendirici ve #huzur verici bir enerji yayar. Aşırı eleştirel ifadeleri ve davranışları, #stres i, #öfke yi, kabalığı azaltır, yumuşatır. Karakterimizdeki sivrilikleri yumu..
91,52TL
Vergiler Hariç:76,27TL
Sitrin kazık
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Eskiden ticaretle uğraşan bazı kişiler, bu taşı kasalarında saklar ve kasadaki parayı bereketlendirdiğine inanırlardı. Bu nedenle #Sitrin, #Tüccar Taşı adıyla da anılmıştır.Negatif enerjiden temizlenmesine gerek yoktur. Zira #negatifenerjiyi pozitife dönüştürerek kendisini temizler.Zihin açıklığ..
152,40TL
Vergiler Hariç:127,00TL
Markalar: ZNP
Eskiden ticaretle uğraşan bazı kişiler, bu taşı kasalarında saklar ve kasadaki parayı bereketlendirdiğine inanırlardı. Bu nedenle Sitrin, Tüccar Taşı adıyla da anılmıştır.Negatif enerjiden temizlenmesine gerek yoktur. Zira #negatifenerjiyi pozitife dönüştürerek kendisini temizler.Zihin açıklığı ..
203,39TL
Vergiler Hariç:169,49TL
Yeşim Taşı Gua Sha Masaj Aleti - Kalp Şeklinde
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Yeşim Taşı Masaj Aleti Ortalama En : 4 cm Ortalama Boy : 7 cm Yüz ve vücuda masaj yapmak için kullanılmaktadır, kan dolaşımını hızlandırdığı için şişkin görüntüyü aldığı bilinmektedir. Yeşim taşı: Bedensel ve ruhsal tüm hastalıklara karşı iyileştirici olarak düşünülmüştür. #Yeşimtaşı, sevgin..
91,52TL
Vergiler Hariç:76,27TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)