Menu
Sepetim

Yantra

Kategorilerimiz içinde dünyada 5 kişiden birinin kullandığı doğum haritanızdaki olumsuzlukları ortadan kaldırmak, zorlandığınız konularda yardımcınız olması için kullanılan yantra kolye modellerimizi bulabilirsiniz.

Sizler için oldukça geniş bir model seçeneği ve yelpazesi sizi bekliyor.

Yantralar tüm Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde Padişahlar tarafından Tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır.

Yantralar doğum haritamızda bizi etkileyen olumsuz gezegen enerjilerinin yaşamımıza olumsuz etkilerini iyileştiren enerjilerin güçlenmesini sağlayan uygulamadır. 

Hayatımızda zorlandığımız,aşk,evlilik,kariyer,iş,nazar,olumsuz enerjiler,sağlık gibi sorunlara neden olan enerjileri iyileştirecek ve zorlandığımız konularda bize yardımcı olacaktır.

Kişinin doğum haritasından kullanıp kullanılamayacağına mutlaka bakılması gerekiyor ve kişinin doğum haritasına göre yapılması gerekiyor.

Mutlaka eğitimli uzman bir astrolog tarafından yapılmalıdır.

Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilmek için doğum tarihinizi ,doğum saatinizi ve doğum yerinizi mesaj atabilirsiniz.

Hangi yantrayı kullanacağınıza da doğum haritanıza bakılarak karar verilmelidir.

Aşk hayatınız,evlilik,iş hayatınızda problemler mi var ,şansınız mı yok,aile ilişkilerinizde problemler mi var,çok çabuk nazara mı geliyorsunuz tüm bunlar doğum haritanızda sizi olumsuz etkileyen gezegenlerle ilgilidir.Doğum haritanıza göre hazırlanan yantralarla bu dertlerinize derman bulabilir, şifalanabilirsiniz.

Bala Tripura Sundari Yantra
En Çok Satan
şeması “Shri Yantra” veya “Bala Tripura Sundari Yantra” olarak adlandırılan Shri, Bala veya Tripura Sundari ile ilgilidir. Yantra'nın enerji salımı yaşamınıza olumlu bir etki getirecektir; hayatınıza aşk, güzellik, neşe ve mutluluk unsurları katacak. İç huzurunuzu yatıştırır ve size güzellik, mutlul..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Dattatriya Yantra
En Çok Satan
Nazardan korur. Hayatınıza etki eden negatif enerjileri  pozitif enerjiye çevirir.MANTRASI:Om Dram Dattatriya Siva Baba NamahaNazar çekenlerYaşamın tüm alanlarında başarılı olmak isteyenlerOlumsuz engeller etkilenlerHasta isteklerden korunmak isteyenlerBüyük sorunlardan kurtulmaya ihtiyaç duyan..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Durga Yantra
En Çok Satan
Mutluluğu  engelleyen tüm olumsuzlukları yok eder.Düşmanlarınıza karşı zafer kazanmanızı sağlar.Arzularınıza ulaşmanızı ,başarılı olmanızı sağlar.Mantrası: Katyayanaya Vidh Mahe                    Kanya Kumari Dhi Mahi     &n..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
GANESHA YANTRA
En Çok Satan
Yeni başlangıçlar, değişimler, engelleri kaldırmak, iş hayatında başarı ve şans için kullanılmaktadır...
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Gayatri Yantra
En Çok Satan
Mutluluk, barış ve refah dolu ahenkli bir yaşam sürdürme ,manevi ve maddi arzularınız arasında bir denge kurmanıza yardımcı olur.Mantrası: om bhur Bhuvah SwahaTat Savitur Varenyam Bhargo Devasya dhimahi  Dhiyo Yo Hayır PrachodayatKimler kullanabiir: Manevi istekleri yerine getirmek is..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Hanuman Yantra
En Çok Satan
Tüm acılarınıza ve sağlık sorunlarına  son vermek için kullanılır.Tembellikten kurtarır,cesaret verir.Mantrası :Om Reeng Hreem Markenday Markendaiya Hanumanpiya NamahaKimler kullanabilir:     Düşmanlarından korunmak isteyenler   Çabalarında başarıya ulaşmak için mücadel..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Zaman yönetimi becerilerinizi geliştirir,borçlardan kurtulmanızı sağlar.Mantrası:  Swarnat Vijaya Vidmahe                    Sula Hastaya Dhimahi                    Tanno Kala Bhairavaya Prachoda..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Ketu Yantra
En Çok Satan
Olumsuzlukları gidermek ve iş dünyasında başarı kazanmak ve düşmanlara karşı zafer kazanmak için kullanılır. Sağlık, zenginlik ve refah sağlar.MANTRASI:Om Ketave NamahaHastalıktan kurtulmak isteyenlerDüşmandan kurtulmak isteyenlerÖzgür ve huzurlu hayat yaşamak isteyenler..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Kubera Yantra
En Çok Satan
Markalar: ZNP
Bolluk bereket,maddi kazanç verir.Matrası: Om Hreem Shreem Hreem Kuberaya NamahaKimler kullanabilir:Ticaretinde büyümek isteyen iş sahipleriKayıp servetlerini geri kazanmak için mücadele edenlerMaddi rahatlık elde etmek isteyenlerYaşam tarzlarını iyileştirmeye çalışanlarGelir akışını artırmak isteye..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Lakshmi'nin enerjisi sizi pozitiflikle kuşatır ve zenginlik, mutluluk, para kazancı ve lüks verir.MANTRASI:Om Shreem Sri Lakshmi Narayana Devaya NamahaZarif sonuçlar almak isteyenler başarıya ulaşmak için mücadele edenlerZenginlik ve lüks isteyenlerRakiplerine karşı başarı elde etmek isteyenler..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Çabalarınızı teşvik eder ve hayatınızın mutlu unsurlarını güçlendirir.Uzun ömür, refah, huzur, mutluluk ve başarı getirir.Mantrası: Om Namo Narayanaya NamahaKimler kullanabilir:Sağlık sorunları olan insanlarBaşarıya ulaşmak için mücadele edenlerServet edinmek isteyenlerSorunsuz bir yaşam isteyenlerM..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Mars Yantra
En Çok Satan
Mali problemler, ilişki problemleri,stres için kullanılır.MANTRASI:Om Mangalaya NamahaAşırı sinirli insanlarBorçlarından kurtulmak isteyenlerBecerilerini geliştirmek isteyenlerSorunsuz bir yaşam isteyenlerİradesine odaklanması gerekenlerCesaretini ve risk alma kabiliyetini geliştirmek isteyenlerDaha..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)