Menu
Sepetim

Yantra

Kategorilerimiz içinde dünyada 5 kişiden birinin kullandığı doğum haritanızdaki olumsuzlukları ortadan kaldırmak, zorlandığınız konularda yardımcınız olması için kullanılan yantra kolye modellerimizi bulabilirsiniz.

Sizler için oldukça geniş bir model seçeneği ve yelpazesi sizi bekliyor.

Yantralar tüm Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde Padişahlar tarafından Tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır.

Yantralar doğum haritamızda bizi etkileyen olumsuz gezegen enerjilerinin yaşamımıza olumsuz etkilerini iyileştiren enerjilerin güçlenmesini sağlayan uygulamadır. 

Hayatımızda zorlandığımız,aşk,evlilik,kariyer,iş,nazar,olumsuz enerjiler,sağlık gibi sorunlara neden olan enerjileri iyileştirecek ve zorlandığımız konularda bize yardımcı olacaktır.

Kişinin doğum haritasından kullanıp kullanılamayacağına mutlaka bakılması gerekiyor ve kişinin doğum haritasına göre yapılması gerekiyor.

Mutlaka eğitimli uzman bir astrolog tarafından yapılmalıdır.

Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilmek için doğum tarihinizi ,doğum saatinizi ve doğum yerinizi mesaj atabilirsiniz.

Hangi yantrayı kullanacağınıza da doğum haritanıza bakılarak karar verilmelidir.

Aşk hayatınız,evlilik,iş hayatınızda problemler mi var ,şansınız mı yok,aile ilişkilerinizde problemler mi var,çok çabuk nazara mı geliyorsunuz tüm bunlar doğum haritanızda sizi olumsuz etkileyen gezegenlerle ilgilidir.Doğum haritanıza göre hazırlanan yantralarla bu dertlerinize derman bulabilir, şifalanabilirsiniz.

Zaman yönetimi becerilerinizi geliştirir,borçlardan kurtulmanızı sağlar.Mantrası:  Swarnat Vijaya Vidmahe                    Sula Hastaya Dhimahi                    Tanno Kala Bhairavaya Prachoda..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Ketu Yantra
En Çok Satan
Olumsuzlukları gidermek ve iş dünyasında başarı kazanmak ve düşmanlara karşı zafer kazanmak için kullanılır. Sağlık, zenginlik ve refah sağlar.MANTRASI:Om Ketave NamahaHastalıktan kurtulmak isteyenlerDüşmandan kurtulmak isteyenlerÖzgür ve huzurlu hayat yaşamak isteyenler..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Kubera Yantra
En Çok Satan
Markalar: ZNP
Bolluk bereket,maddi kazanç verir.Matrası: Om Hreem Shreem Hreem Kuberaya NamahaKimler kullanabilir:Ticaretinde büyümek isteyen iş sahipleriKayıp servetlerini geri kazanmak için mücadele edenlerMaddi rahatlık elde etmek isteyenlerYaşam tarzlarını iyileştirmeye çalışanlarGelir akışını artırmak isteye..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Lakshmi Narayana Yantra
En Çok Satan
Lakshmi'nin enerjisi sizi pozitiflikle kuşatır ve zenginlik, mutluluk, para kazancı ve lüks verir.MANTRASI:Om Shreem Sri Lakshmi Narayana Devaya NamahaZarif sonuçlar almak isteyenler başarıya ulaşmak için mücadele edenlerZenginlik ve lüks isteyenlerRakiplerine karşı başarı elde etmek isteyenler..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Çabalarınızı teşvik eder ve hayatınızın mutlu unsurlarını güçlendirir.Uzun ömür, refah, huzur, mutluluk ve başarı getirir.Mantrası: Om Namo Narayanaya NamahaKimler kullanabilir:Sağlık sorunları olan insanlarBaşarıya ulaşmak için mücadele edenlerServet edinmek isteyenlerSorunsuz bir yaşam isteyenlerM..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Mars Yantra
En Çok Satan
Mali problemler, ilişki problemleri,stres için kullanılır.MANTRASI:Om Mangalaya NamahaAşırı sinirli insanlarBorçlarından kurtulmak isteyenlerBecerilerini geliştirmek isteyenlerSorunsuz bir yaşam isteyenlerİradesine odaklanması gerekenlerCesaretini ve risk alma kabiliyetini geliştirmek isteyenlerDaha..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
İşte zekanızı keskinleştirir, zekanızı hızlandırır ve iletişim becerilerinizi geliştirir .Eğitimde ve kariyerde engelleri kaldırır.Karar verme ve hafıza gücünüzü arttırır.Ayrıca iş becerileri, bilgisayar ve elektronikle ilgili başarı ve iyi bir mizah gücünüzü geliştirir.MANTRASI: Om Budhaya NamahaYa..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Merkür Yantra
En Çok Satan
Uyum, refah, başarı, sağlık için kullanılır.MANTRASI: Om Gurave Namaha için MantraDini yönünü geliştirmek isteyenler.   • Bilgilerini genişletmeyi isteyenler.   • Yaşam alanlarında başarı için çaba gösterenler.   • Jüpiter'in Doğum Etkileri'ndeki kötü etkilerinden muzda..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Moon yantra
En Çok Satan
Zihinsel ve duygusal dengenizi kontrol altına alır.MANTRASI: Om Chandraya NamahaDepresyona yakalanlarDuygularını dengelemek için mücadele edenlerİlişkilerde problem yaşayanlarHuzurlu bir yaşam geçirmek isteyenlerAnne veya anne figürü ile zor ilişkisi olanlarSezgiyi artırmak isteyenlerKendi içle..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Sonsuz iç huzur, pozitiflik, mutluluk, sağlık, zenginlik ve refah sağlar.Mantrası : Om Kleem Parvatiyei NamahaKimler kullanabilir:Kalibresini kanıtlamak için en iyi fırsatları arayanlarSorunsuz ve huzurlu bir yaşam isteyen insanlarSağlık sorunlarından uzak durmak isteyen insanlarMaddi arzularını yer..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Düşmanlardan ,hastalıklardan, kandırılmaktan  korunmak için kullanılır.Mantrası: Om Rahave NamahaHayatlarını aksiliklere karşı korumayı tercih edenlerUzun ömür ve hastalıksız yaşam isteyen çiftlerözgür ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyenlerBağımlılıktan kurtulmak isteyenlerGizli düşmanlara kar..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Rama Raksha Yantra
En Çok Satan
Düşüncelerden arındırma ,ruhsal rahatlama, duygusal iniş çıkışlardan kurtulma sağlar.Zihninizi dengeler ve size engelsiz bir pozitif, hedef odaklı düşünme yeteneği verir.Mantrası: Om Daserathaya VidhmaheSita Vallabhaya Dhi Mahi Tanno Rama PrachodayatKimler kullanabilir:Saf düşünceler isteyenler..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)