Menu
Sepetim

ZNP

Markalar: ZNP
AKUAMARİN Hem fiziksel hem de duygusal iyileştiricidir.Ruhu sakinleştirmeye ek olarak, kalbin, akciğerlerin ve sinir sisteminin fiziksel rahatsızlıkları ile ilgilide kullanılır.  Deniz tutması önlemek için denizciler tarafından kullanılır.Geçmişten gelen duygusal  doluluğu boşaltmak, stres..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Akuamarin Kolye Ucu
Ön Sipariş
Markalar: ZNP
Hem fiziksel hem de duygusal iyileştiricidir.Ruhu sakinleştirmeye ek olarak, kalbin, akciğerlerin ve sinir sisteminin fiziksel rahatsızlıkları ile ilgilide kullanılır.  Deniz tutması önlemek için denizciler tarafından kullanılır.Geçmişten gelen duygusal  doluluğu boşaltmak, stresi azal..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Akuamarin taşı kolye
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Sinirli kimseleri sükunete kavuşturduğu için SAKİN TAŞ, duygularını ve düşüncelerini utangaçlık veya fobi nedeniyle açıklayamayanları buna teşvik ettiği için CESARET TAŞI, sezgileri güçlendirdiği için KAHİN TAŞI olarak da isimlendirilmiştir. Zihinsel ve bedensel gevşeme sağlar. Sinirleri yatı..
300,00TL
Vergiler Hariç:254,24TL
Akumarin makrome bileklik
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Sinirli kimseleri sükunete kavuşturduğu için SAKİN TAŞ, duygularını ve düşüncelerini utangaçlık veya fobi nedeniyle açıklayamayanları buna teşvik ettiği için CESARET TAŞI, sezgileri güçlendirdiği için KAHİN TAŞI olarak da isimlendirilmiştir. Zihinsel ve bedensel gevşeme sağlar. Sinirleri yatıştır..
249,99TL
Vergiler Hariç:211,86TL
Akumarin ve necef taşı makrome bileklik
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Akuamarin :Zihinsel ve bedensel gevşeme sağlar. Sinirleri yatıştırır, sükûnet verir. #Alkol, #sigara ve uyuşturucu gibi zehirli maddelerden uzak tutar, bunlara olan tiryakiliği zayıflatır.Farkındalığı artırır. Zihnin ve düşüncelerin berraklaşmasını sağlar.Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde ..
249,99TL
Vergiler Hariç:211,86TL
Markalar: ZNP
Bağışıklık sistemini güçlendirir. sinirleri yatıştırır. Akıl gücünü ,kavrama gücünü artırır. Bedenin kalsiyum dengesini normal seviyesinde tutar.Kas tutulmaları için tutulan yere 10 dakika koyun...
553,42TL
Vergiler Hariç:469,00TL
Markalar: ZNP
Bağışıklık sistemini güçlendirir. sinirleri yatıştırır. Akıl gücünü ,kavrama gücünü artırır. Bedenin kalsiyum dengesini normal seviyesinde tutar.Kas tutulmaları için tutulan yere 10 dakika koyun..
553,42TL
Vergiler Hariç:469,00TL
Ametist  kütle
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Ortalama En : 2,5 cm Ortalama Boy: 3 cm Ortalama Ağırlık : 20 gr Ametist iyileştirici özellikleri taşın kendisi kadar bol miktarda bulunur. Çoğunlukla koruyucu bir taş olarak düşünülmektedir. Taç çakrasıyla bağlantılı olduğundan, zihnin arındırılması ve olumsuz düşüncelerden arındırılmas..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Markalar: ZNP
Ametist iyileştirici özellikleri taşın kendisi kadar bol miktarda bulunur. Çoğunlukla koruyucu bir taş olarak düşünülmektedir. Taç çakrasıyla bağlantılı olduğundan, zihnin arındırılması ve olumsuz düşüncelerden arındırılmasında yardımcı olur. Bu stres ve kaygı olumsuzluğunu da içerir, bu yüzden ..
553,42TL
Vergiler Hariç:469,00TL
Markalar: ZNP
Ametist taç çakrayla ilgili, depresyon veya anksiyete, duygudurum bozuklukları ve stresin hafifletilmesi gibi durumlarda  ametist kullanılır. Ametist, zihni keskinleştirmek ve sezgisel güçlerimizi geliştirmek için kullanışlıdır. Kan şekerini dengeler. Alan  temizlenmesinde ve progra..
553,42TL
Vergiler Hariç:469,00TL
Markalar: ZNP
Ametist taç çakrayla ilgili, depresyon veya anksiyete, duygudurum bozuklukları ve stresin hafifletilmesi gibi durumlarda  ametist kullanılır. Ametist, zihni keskinleştirmek ve sezgisel güçlerimizi geliştirmek için kullanışlıdır. Kan şekerini dengeler.Alan  temizlenmesinde ve programlanması..
317,42TL
Vergiler Hariç:269,00TL
Markalar: ZNP
Ametist taç çakrayla ilgili, depresyon veya anksiyete, duygudurum bozuklukları ve stresin hafifletilmesi gibi durumlarda  ametist kullanılır. Ametist, zihni keskinleştirmek ve sezgisel güçlerimizi geliştirmek için kullanışlıdır. Kan şekerini dengeler.Aurayı temizler.Alan  temizlenmesin..
435,42TL
Vergiler Hariç:369,00TL
Gösterilen: 49 ile 60 arası, toplam: 373 (32 Sayfa)