Menu
Sepetim

ZNP

Markalar: ZNP
KUVARSCep telefonu, telsiz ve bilgisayardan yayılan radyasyonu topladığı kabul edilmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.Göz için faydalıdır.Beyaz kuvars  7 çakrayıda açmak için kullanlır. Herhangi bir şifa ritüelinde, ilahi, niyet veya ruhsal gelişim ve gelişime bağlı işlerde beyaz kuvars..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Markalar: ZNP
MERCAN: Akıl ve zekâ kıvraklığı verir, zihindeki karışıklıkları tedavi eder, hafızayı kuvvetlendirir.Baş ağrısını hafifletir.Halsizlik ve güçsüzlüğü giderir.Bebeklerin(4 yaş dahil)  yattığı odada bulundurulursa bebeklik ve çocukluk hastalıklarından korur.çocuklarda kolye ya da bileklik olarak k..
300,00TL
Vergiler Hariç:254,24TL
Markalar: ZNP
MERCAN :  Akıl ve zekâ kıvraklığı verir, zihindeki karışıklıkları tedavi eder, hafızayı kuvvetlendirir.Baş ağrısını hafifletir.Halsizlik ve güçsüzlüğü giderir.Bebeklerin(4 yaş dahil)  yattığı odada bulundurulursa bebeklik ve çocukluk hastalıklarından korur.çocuklarda kolye ya da bileklik o..
599,99TL
Vergiler Hariç:508,47TL
Boyasız Kırmızı Mercan Bileklik
En Çok Satan Ön Sipariş
Markalar: ZNP
Hafızayı güçlendirir,hafızayı kuvvetlendirir.Odaklanmayı sağlar.Baş ağrılarını geçirir.Güç ,kuvvet,canlılık verir.Hemoroid hastalığının tedavisinde kullanılır.Mide rahatsızlıklarında kullanılır.Cildi güzelleştirir. Bebeklerin(4 yaş dahil)  yattığı odada bulundurulursa bebeklik ve çocukluk h..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Markalar: ZNP
Çakralarınızı açar. KULLANILAN TAŞLAR: Ametist Lapis Lazul Aventurin Kaplan Gözü Akik Jasper Sentetik Turkuaz..
100,01TL
Vergiler Hariç:84,75TL
Markalar: ZNP
Ametist Kuvars Turkuaz Aventurin Sarı Yeşim Turuncu Aventurin Jasper Nerelerde kullanılır: Çakranın Dengede Olup Olmadığını Tespit Etmek ve Dengelemek Hastalıkları Tespit Etmek Bir Mekandaki Negatif Enerjileri Tespit Etmek..
149,86TL
Vergiler Hariç:127,00TL
Çakra Taşlarından Bileklik / Yedi Farklı Doğal Taş
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Üründe Kullanılan Doğal Taşlar;Ametist Taşı, Aventurin Taşı, Akik Taşı, Dumanlı Kuvars Taşı, Kristal Kuvars Taşı, Pembe Kuvars Taşı, Kaplan Gözü Taşı..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
Markalar: ZNP
Uykusuzluğa iyi gelir.Kabuslardan,korkulardan ,karabasandan korur.Pozitif enerji verir.Sakinleştirir. Aurayı temizler.Çakraları açar.Fiziksel güç,dayanıklılık verir...
199,42TL
Vergiler Hariç:169,00TL
Markalar: ZNP
Kırmızıya çalan sarı bir renkte bulunan  kehribartaşı, içerdiği amber asidi sayesinde doğal bir antibiyotik bulundurmaktadır. İnsana neşe vermesi ve hayata güzel tarafından bakmasını sağlaması kehribar taşının özellikleri arasındadır. Ayrıca stresi azaltarak, depresyon a sebep olan etkenler..
200,00TL
Vergiler Hariç:169,49TL
DENTRİTLİ OPAL KOLYE
En Çok Satan Tükendi
Markalar: ZNP
OPAL:Beyin ve sinir hastalıklarından korur.Göz hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Eklem iltihaplarını iyileştirir. Böbrek hastalıkları için yararlıdır. Hafıza gücünü artırır.Parkinson hastalığının tedavisine yardım eder.Opal, ruhsal ve duygusal iyileşmede sıklıkla kullanılır, korunma amacıyla r..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Diopsit taşı gümüş kolye
Yeni Tükendi
Markalar: ZNP
Denge ve sağlığı simgeleyen bu taş, yaydığı enerji ile kafatası ve kuyruk kemiği arasındaki omurların düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Kalbi şarj etme özelliğine sahiptir.  ..
220,00TL
Vergiler Hariç:186,44TL
Markalar: ZNP
Üreme organlarının sağlıklı çalışmasını sağlar.Fiziksel güç verir.Kolestrole faydalıdır.Sakinleştirir. Sezgileri arttırır.Olumsuz enerjilerden korur.Pozitif enerji verir.Depresyonu önler.Korkuları yatıştırır...
199,42TL
Vergiler Hariç:169,00TL
Gösterilen: 109 ile 120 arası, toplam: 367 (31 Sayfa)